100 Koçluk Yap!

başarınız için özel olarak şekillendirilmiş

12 haftalık   çalışma programıdır

Programa katıl Nereden danışan bulacağım?,

ve Koçluktan nasıl para kazanmaya başlayacağım? gibi sorularına kesin çözüm getir.

Program kimler için? Size uygun mu?

Aşağıdaki ifadelerden birinde kendinizi buluyorsanız bukoçluk, danışmanlık & kişisel eğitim paketi ile  her konuda destek alarak  çalışma saatlerinizi doldurun ve sağlam bir iş kurun.

 • Danışan bulmaya nereden ve nasıl başlayacağını bilmeyen yeni bir koç iseniz;
 • Koçluk sertifikanızı alalı aylar olduğu halde bir türlü bulmacanın parçalarını bir araya getirip işe başlayamadıysanız;
 • Hizmetinizle ilk anda ilgili gibi görünen kişileri koçluk almaya ikna edemediğiniz için özgüveniniz epey hırpalanmış ise;
 • Tüm çabalarınıza ve çalışmalarınıza rağmen bir türlü danışan bulamıyorsanız ve sonuç getiren yeni yöntemleri uygulamaya hevesliyseniz;
 • Şimdiye kadar yakın çevrenizdeki eş dosttan oluşan müşterilerinizden başka kimseyle koçluk yapamadıysanız;
 • Uzun süredir koçluk yapıyor olmanıza rağmen istediğiniz müşteri sayısına bir türlü ulaşamadıysanız;
Hemen Randevunu Al!

100 KOCLUK PROGRAMI

Hemen Yol Haritanı çıkart!

İşe koyul ve koçluk yapmaya başla sana uygun iş modelini oluştur ve geliştir.

100 KOCLUK PROGRAMI

100 Koçluk Yap Programı ile

 • Deneme seanslarınızı gerçek müşteriler bulmak için nasıl kullanabileceğinizi öğrenir; basit, pratik ama etkili alıştırma ve uygulamalarla adım adım ilerleyerek kendi özgün tarzınıza uygun bir eylem planı ortaya çıkartırsınız.
 • İnsanları koçluk hizmetinizi almaya davet ederken nasıl bir dil kullanacağınızı; davetinizi kabul eden kişileri para ödeyen gerçek müşterilere dönüştürmek için o ilk seansta hangi sırayla neleri çalışacağınızı; tüm bu çalışmalarla ilgili en önemli püf noktalarının neler olduğunu öğrenirsiniz.
 • Eğitim aşamasından sonra birlikte sizin kendi 100 Koçluk Yap projenizi oluştururuz. Siz yeni danışanlarınızla çalışırken bir süre daha sizi takip ederek yol ve yöntemlerinize ince ayar vermenize yardım ederim.

100 KOCLUK PROGRAMI

100 Koçluk Yap! Eğitimine Katılanlar Ne Diyor?

100 Koçluk Yap! Eğitimi, hayallerimizi yaşama geçirmek için mükemmel bir adım. Girişimlerinizi sonuçsuz kalmayacak. Hayalleriniz gerçeğiniz olacak.
Hanife Alan, Aile Danışmanı
100 Koçluk Yap! Eğitimi, koçlukla ilgili gelecek planlarını sistematik bir şekilde hazırlamak için iyi bir HAP adımdı.
Murat İpekçioğlu
Henüz işin başındaysanız, 100 Koçluk Yap! Eğitimi, çok iyi bir ilk adım atmanızı sağlayacak HARİKA bir eğitim. İşinde yol almış olanlar için de işin bütünselliğine katkıda bulunacak bir program. Bilgi paylaşımını içten ve sevgi ile yapan sevgili Özden Hanım’a yürekten teşekkürler.
Kemal Yaşar Şahin, Profesyonel Koç, Eğitmen

100 KOCLUK PROGRAMI

Program size nasıl yaralı olacak?

Bu program size  idealinizdeki koçluk işinizi sürdürebilmek için en gerekli temel bilgi ve becerileri kazandırır.   İşinizin daha başından doğru bir şekilde kurmanıza  yardım eder.

Pazarlamacı gibi hissetmeden,

 • Verdiğiniz özgün koçluk hizmetinizi  insanlara onların dilinden anlatmayı öğrenin;
 • Koçluk hizmetiniz sonuç getiren şekilde anlatmaya ve tanıtmaya başlayın;
 • Denemek isteyenlerle doğru bir çerçevede koçluk yapabilmenin inceliklerini hakim olun;
 • İlgilenen kişileri müşteriniz yapma konusundaki becerinizi ve tekniklerinizi geliştirirsin.
Şimdi Randevunu Al!

100 Koçluk Yap! Eğitimine Katılanlar Ne Diyor?

100 Koçluk Yap! Eğitimi, koçluk işinizi kurarken gereken tekniklerin, bilgilerin bulunduğu; bilgilerinizi nasıl uygulamaya geçireceğinizi kafanızda netleştiren, tatmin edici bir eğitim.
Harekete geçmek için ciddi bir motivasyonla ayrılıyorum. Teşekkürler.
Büşra Sesişen Şahin, Profesyonel Koç
100 Koçluk Yap Eğitimi, hem içerik hem de bir pazarlama stratejisi olarak beni çok etkiledi. Bir koçun hizmetini pazarlayabilmesi için gerekli olan bilgileri ve motivasyonu tam anlamıyla sağlıyor. Biz koçların yaptığımız şeyin ne kadar önemli olduğunu hatırlatan ve artık herkesin koçluk deneyimini yaşaması için koçları eyleme geçirecek bir çalışma… Ayrıca içinde uygulamaların olması uzun zamandır yapmaktan kaçtığımız şeyleri yapmak için de vesile oldu. Kendi adıma aldığım en büyük fayda, markalaşmamda bana yardımcı olacak bir projenin ortaya çıkması oldu. Çok teşekkürler.
Banu Bilecen, Profesyonel Koç, Eğitmen
100 Koçluk Yap Eğitimi ilk duyduğumda, bugüne kadar koçluk hizmetini insanlara duyurmak adına pek çok farklı yol denemiş bir koç olarak oldukça heyecanlandım. Programa katılmadan önce ‘acaba gerçekten işe yarayacak mı?’ sorusuyla birlikte büyük bir beklenti içerisindeydim. Program süresince yapılan uygulamalar sayesinde hedef kitlem ve niş koçluk alanım konusunda netleştim. Programda öğrendiklerimi kendi durumuma uyarlayarak hemen uygulamaya geçirdim ve beklemeye başladım. 1 hafta gibi oldukça kısa bir sürede 10’a yakın danışana ulaşmayı başardım. Böylesine yararlı, başarılı ve özgün bir program hazırlayarak koçların hizmetine sunan Özden’e çok teşekkür ederim.
Tamer Akın, Profesyonel Koç ,Eğitmen

Programın İçeriği

Bu programın özel ders şeklinde geçecek olan ilk bölümünde aşağıdaki konulara hakim olursunuz. Koçluk ve danışmanlık ağırlıklı olarak geçecek ikinci aşamada ise adım adım fiilen işinizi kurmaya başlarsınız.

 • Hedeflediğiniz kitleyi net bir şekilde tanımlamış ve tanımış olursunuz,
 • Sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun iş ve çalışma modelinizi yapılandırırsınız,
 • Denemek isteyenlerle doğru bir çerçevede koçluk yapabilmenin inceliklerini hakim olun;
 • İlgilenen kişileri müşteriniz yapma konusundaki becerinizi ve tekniklerinizi geliştirirsin.
Şimdi Randevunu Al!

100 KOCLUK PROGRAMI

100 Koçluk Yap! Eğitimine Katılanlar Ne Diyor?

Gerçek bir koç olmak istiyorsanız, koçluk yapmak ve bu işten bir kazanç elde etmek istiyorsanız ilk işiniz 100 Koçluk Yap Eğitimi’ne eğitime katılmak olsun 🙂
Nilgün Yalım Eren
Gerçek bir koç olmak istiyorsanız, koçluk yapmak ve bu işten bir kazanç elde etmek istiyorsanız ilk işiniz 100 Koçluk Yap Eğitimi’ne eğitime katılmak olsun 🙂
Nilgün Yalım Eren
Özden Hanım’ın kendi koçluk deneyimini de samimiyetle paylaştığı bu eğitim, biz yolun başındaki koçlar için hem bilgilendirici hem ilham verici oldu. Kendi işini kurmaya çalışan pek çok koçun aklında uçuşan soruların yanıtlarını bir günde ve sistematik bir şekilde bulmasını sağlayan 100 Koçluk Yap Eğitimi’ne siz de katılın. Zamanınıza ve enerjinize değecek!
Sibel Çavuş Yeğin

100 KOCLUK PROGRAMI

Program Size Ne Kazandıracak?

 • Ne yapacağınızı ve nerden başlayacağınızı bilmenin getirdiği büyük bir özgüven;
 • Nereye gideceği belli olmayan ve enerjinizi tüketen bedava koçluklar yerine çerçevesi çizilmiş, danışanınıza inanılmaz bir değer katarken sizin satıcı gibi davranmak zorunda kalmadan hizmetinizi sunmanızı rahatlığını sağlayacak bir yapı;
 • Büyüyen müşteri sayısı ile hem tecrübenizde hem gelirinizde hızlı bir artış;
 • Görüşmelerinizden elde edeceğiniz “danışan görüşleri” ile referanslarınızı güçlendirme imkanı;
 • Danışanlarınızdan alacağınız geri bildirimler ile koçluğunuzu ve işinizi geliştirme fırsatı.
Şimdi Randevunu Al!

garanti

Benim işimde gözettiğin en önemli değerlerden birisi müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla aldığınız hizmetten her hangi bir şekilde memnun kalmaz iseniz 30 gün içinde bana haber vermeniz yeterli, paranızın tamamı size hemen iade edilecektir

Şimdi Randevunu Al!